قوانین و مقررات خرید

استفاده‌ شما از وب‌سایت فروشگاه بازارطلای ایران و سفارش کالا در این وب‌سایت به معنی توافق کامل شما با شرایط و مقررات زیر تلقی می‌شود :

1- خرید کالا از وب‌سایت فروشگاه بازارطلای ایران بر مبنای قوانین و آئین‌نامه‌های تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران انجام می‌شود. تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

2- خدمات و محتویات این وب‌سایت براى استفاده‌ی شخصى و غیرتجارى بازدیدکنندگان و مشتریان عرضه شده است. مالکیت معنوی اطلاعات موجود در وب‌سایت متعلق به بازار طلای ایران ( واقع در یزد، بازار خان جنب مسجد بیاق خان جواهری رحمانیان) است و هرگونه استفاده از این داده‌ها بدون اطلاع قبلی و اجازه‌ی کتبی مسئولین ذی‌ربط  تیم بازار طلای ایران پیگرد قانونی خواهد داشت.

3- استفاده از محتویات وب‌سایت بازار طلای ایران برای وبلاگ‌ها و وب‌سایت‌های شخصی که منافع غیرتجاری دنبال می‌کنند، با ذکر منبع مجاز است.

4- اطلاعات ارائه‌شده درباره‌ی کالاهای عرضه ‌شده در وب‌سایت بازار طلای ایران برگرفته از اطلاعات مغازه داران می باشد

5- بازار طلای ایران درحالی که خود را به نوسازی مداوم اطلاعات و محتویات متعهد می‌داند، هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و یا خطای نگارشی پذیرا نیست. اطلاعات ارائه‌ شده ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کند یا حذف شود. از آن‌جایی که خطای انسانی تیم وب‌سایت در ورود اطلاعات بر روی وب‌سایت بازارطلای ایران امکان‌پذیر است، تیم بازارطلای ایران مسئولیت صحت کامل اطلاعات ارائه‌ شده را بر عهده نمی‌گیرد.

6- کاربران متعهد هستند که در دسترسی به وب‌سایت بازارطلای ایران مقاصدی خارج از دریافت اطلاعات فنی یا سفارش خرید(حضوری یاآنلاین)کالا دنبال نکنند.

7- کاربران هنگام سفارش کالا ملزم هستند اطلاعات صحیح و کامل خود را در وب‌سایت درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست سفارش و تحویل به‌ موقع آن خواهد شد.

8- تیم بازارطلای ایران هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال کارکرد وب‌سایتش، که ممکن است ناشى از عوامل خارج از توانایی مدیریت این وب‌سایت (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت‌افزاری و موارد مشابه) باشد، ندارد.

9- تیم بازار طلای ایران هیچ ‌گونه مسئولیتی در قبال محتویات سایت‌هایی که ارتباط به آن‌ها به واسطه‌ی آگاهی و یا لینک در وب‌سایت بازارطلای ایران شکل می‌گیرد، ندارد.

10- تمام ابزاری که در وب‌سایت بازارطلای ایران با هدف ارتباط با مشتریان به ‌کار گرفته می‌شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفاً برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با سفارش کالا باشد. تیم بازارطلای ایران هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال محتویات پیام‌های کاربران نمی‌پذیرد. نظرات و پیام‌های کاربران پس از تأئید مدیر وب‌سایت، برای اعلان عمومی، درج خواهند شد.

11- تمام شرایط و خدمات وب‌سایت بازارطلای ایران بر مبنای آخرین سیاست‌های این فروشگاه شکل گرفته و ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کند.

12- ارتباط الکترونیکی بازارطلای ایران با کاربران فقط از طریق دامنه irgoldshop.com (شامل وب‌سایت، پست الکترونیکی، وبلاگ و موارد مشابه ) برقرار شده، و فقط با استفاده از آدرس پست الکترونیکی‌ای که کاربران در سایت درج کرده‌اند صورت می‌پذیرد. در صورت لزوم ارتباط تلفنی یا پستی نیز، این ارتباط با تلفن‌ها و آدرس‌های اعلام‌شده توسط کاربر برقرار می‌شود. بازار طلای ایران  به هیچ وجه اطلاعات منحصربه ‌فرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمناً با استفاده از آخرین فن‌آوری‌ها متعهد است حتی‌المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند. همچنین مالکیت معنوی محتویات وب‌سایت بازارطلای ایران  متعلق به تیم بازارطلای ایران می باشد.

ارتباط مستقیم با کاربران :
 بازارطلای ایران  به‌ دنبال رضایت کامل مشتریان خود است. که در این راستا ارتباط مستقیم وشفاف بین مشتریان ومغازه داران وهمجنین با اتحادیه های استان برقرار شده اگر به هر دلیلی نتوانست انتظار شما را برآورده کند، لطفاً با پرکردن و ارسال فرم پیشنهاد و انتقاد دلیل ناخورسندی خود را به ما اطلاع دهید.
ضمناً کاربران گرامی می‌توانند در هر زمان که مایل باشند پرسش‌های خود را به یکی از روش‌های ذکرشده در بخش تماس برای ما ارسال و در اولین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت نمایند.

 

شرایط و خدمات فروش کالا :

1- از نظر حقوقی، در معاملات وب‌سایت بازارطلای ایران ، فروشگاه های معرفی شده(توسط اتحادیه ها تایید ونظارت میشود ) به‌ عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش‌دهنده به عنوان خریدار تلقی می‌شوندکه خرید میتواند حضوری ویا آنلاین باشد.

2- فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می‌گیرد که کاربر خریدار آن را در وب‌سایت فروشنده ثبت کرده است.

3-  فروشندگان  به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و نحوه‌ی ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می‌رساند.

4- چنانچه سفارش در ساعات غیراداری و در روزهای تعطیل باشد، مراحل ارسال سفارش از اولین ساعت اداری روز بعد آغاز می شود.

5- در هر زمان که خریدار با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سایت شود در قسمت سفارش‌ها قادر به مشاهده‌ی تاریخچه‌ی سفارشات خود و وضعیت هر سفارش است.

6- ارزش کالا یا کالاهای سفارش‌داده‌شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه‌ی مالیات‌ها و عوارض قانونی فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می‌شود، هزینه‌ی ارسال، کادوپیچی و بیمه‌ی کالا خواهد بودکه با توافق بین مشتری ومغازه داران صورت میگیرد.

7- مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر خریدار در وب‌سایت فروشنده ثبت شده و مغازه داران به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاست‌های معین ارسال کالا (از جمله هزینه‌های مربوطه)، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. در صورت عدم حضور خریدار در مکان و زمان تعیین‌شده، فروشنده هزینه‌های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود. البته در صورت استفاده از خدمات شرکت پست ایران کالا در ساعات اداری تحویل می‌شود و انتخاب زمان تحویل بر عهده‌ی خریدار نیست.

8- ارسال برای شهر یزد رایگان می باشد.

9- در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده‌ی او است، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد طرفین  باید درباره یک موعد جدید به توافق برسند، ویا با توافق طرفین بدون هیج هزینه ای فسخ نماینذ.

10- خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه‌ی دریافت کالا، رضایت خود را از نوع و یا تعداد و سلامت کالا ابراز می‌نماید.

11- هرگونه نقص و یا عیب بایستی در مدت ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا به فروشگاه خریداری شده  اطلاع داده شود و در صورت اثبات نقص و یا عیب فنی، کالا جایگزین می‌شود. در صورت گذشت بیش از ۲۴ ساعت از زمان دریافت کالا، اعتراضی پذیرفته نخواهد بود. در ضمن کالاهایی تحویل داده شده  به صورت پلمپ تحویل داده می شود